E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Brushless līdzstrāvas motors

90ZW3S Series

90ZW3S Series

Produktu sēriju: DC Brushless MotorProduct. nosaukums: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S sērija = = plašāku informāciju: = =

Nair kustības Technologies Co Ltd ir viens no augstākā līmeņa Ķīnas 90zw3s sērijas ražotāji un piegādātāji, kā profesionāla kompānija, mūsu rūpnīcas vienmēr ir spējīgs ražot 90zw3s sērijas produkti ar labas kvalitātes, gan cenu. Laipni lūdzam iegādāties produktus no mums.

Produktu sēriju: Brushless DC Motor

Produkta nosaukums: 90ZW3S Series

Intro: 90ZW3S produktu sērija

= = Papildinformāciju: = =


ModelisVienības90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Centru skaits
4
Posmu skaits
3
Nominālais spriegumsVDC244848484848310310
Nominālā apgriezienu skaitaAPGR. /MIN.40004000200060002000400020006000
Griezes momenta nepārtrauktu kabīneN.m0.60.81.21.21,71,72.82.2
Nominālais griezes momentsN.m0.50.7111.61,52.52
Nominālā jaudaW2092932096283356285241256
Maksimālā griezes momentaN.m1,52.1334.8.4.5.7.56
Maksimālā pašreizējāA17.324.217.43527.851.86,614.7
Griezes momenta konstanteNm /0.0870.0870.1720,0860.1720.0871.1370.409
Atpakaļ, E.M.FV/KRPM9.29.218,249.0618,249.2120.343.3
Rotora inerceskg.c㎡0.450.60.90.92.12.12.952.95
Ķermeņa garumsmm68758888108108136136
Sprieguma diapazonsVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Ātruma diapazonsAPGR. /MIN.2000 ~ 6000
SvarsKg1.41,72.12.12.62.64.1.4.1.
Hot Tags: 90zw3s sērija, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, uzņēmums, pirkt, produktu

Pāri: 86ZW3SA Series

Nākamo: 86ZW3S Series

Saistītie produkti
Copyright © Nair kustības Technologies Co Ltd All rights reserved.

Nair kustības Technologies Co Ltd