E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Brushless līdzstrāvas motors

86ZW3SA Series

86ZW3SA Series

Produktu sēriju: DC Brushless MotorProduct. nosaukums: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA sērija = = plašāku informāciju: = =

Nair kustības Technologies Co Ltd ir viens no augstākā līmeņa Ķīnas 86zw3sa sērijas ražotāji un piegādātāji, kā profesionāla kompānija, mūsu rūpnīcas vienmēr ir spējīgs ražot 86zw3sa sērijas produkti ar labas kvalitātes, gan cenu. Laipni lūdzam iegādāties produktus no mums.

Produktu sēriju: Brushless DC Motor

Produkta nosaukums: 86ZW3SA Series

Intro: 86ZW3SA produktu sērija

= = Papildinformāciju: = =


ModelisVienības86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Centru skaits
4
Posmu skaits
3
Nominālais spriegumsVDC24484831048310
Nominālā apgriezienu skaitaAPGR. /MIN.200040002000600020006000
Griezes momenta nepārtrauktu kabīneN.m0,840,841,681,682.522.2
Nominālais griezes momentsN.m0.70.71.41.42.12
Nominālā jaudaW1472932938794401256
Maksimālā griezes momentaN.m2.12.14.2.4.2.6.36
Maksimālā pašreizējāA252424,710,83615,4
Griezes momenta konstanteNm /0,0840.0870,170,390.1750,39
Atpakaļ, E.M.FV/KRPM8,99.251841.318,541.3
Rotora inercesKg.c㎡0.70.71.41.42.12.1
Ķermeņa garumsmm71719898125125
Sprieguma diapazonsVDC12 ~ 310
Ātruma diapazonsAPGR. /MIN.2000 ~ 6000
SvarsKg1,91,92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa sērija, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, uzņēmums, pirkt, produktu

Pāri: 100ZYT Series

Nākamo: 90ZW3S Series

Saistītie produkti
Copyright © Nair kustības Technologies Co Ltd All rights reserved.

Nair kustības Technologies Co Ltd