E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Brushless līdzstrāvas motors

57ZW3Y Series

57ZW3Y Series

Produktu sēriju: DC Brushless MotorProduct. nosaukums: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y sērija = = plašāku informāciju: = =

Nair kustības Technologies Co Ltd ir viens no augstākā līmeņa Ķīnas 57zw3y sērijas ražotāji un piegādātāji, kā profesionāla kompānija, mūsu rūpnīcas vienmēr ir spējīgs ražot 57zw3y sērijas produkti ar labas kvalitātes, gan cenu. Laipni lūdzam iegādāties produktus no mums.

Produktu sēriju: Brushless DC Motor

Produkta nosaukums: 57ZW3Y Series

Intro: 57ZW3Y produktu sērija

= = Papildinformāciju: = =


ModelisVienības57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Centru skaits
4
Posmu skaits
3
Nominālais spriegumsVDC24
Nominālā apgriezienu skaitaAPGR. /MIN.2000400060002000400060002000400020004000
Griezes momenta nepārtrauktu kabīneN.m0,190,190,190.3840.3840.3840.540.540,720,72
Nominālais griezes momentsN.m0,160,160,160,320,320,320.450.450.60.6
Nominālā jaudaW33,567100.56713420194188125251.
Maksimālā griezes momentaN.m0,480,480,480.960.960.961.351.351.81.8
Maksimālā pašreizējāA5.5811.116,711.122.233.315.631.220.841,6
Griezes momenta konstanteNm /0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
Atpakaļ, E.M.FV/KRPM8.574.8.38.574.8.38.574.8.8.574.8.
Rotora inercesg.c㎡60.560.560.5113113113181.5181.5242242
Ķermeņa garumsmm5454547474749494114114
Sprieguma diapazonsVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Ātruma diapazonsAPGR. /MIN.2000 ~ 6000
SvarsKg0.50.50.50,750,750,75111.251.25
Hot Tags: 57zw3y sērija, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, uzņēmums, pirkt, produktu

Pāri: 57ZW3S Series

Nākamo: 24JX10K 24ZY30

Saistītie produkti
Copyright © Nair kustības Technologies Co Ltd All rights reserved.

Nair kustības Technologies Co Ltd