E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Brushless līdzstrāvas motors

42ZW3SA Series

42ZW3SA Series

Produktu sēriju: DC Brushless MotorProduct. nosaukums: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA sērija = = plašāku informāciju: = =

Nair kustības Technologies Co Ltd ir viens no augstākā līmeņa Ķīnas 42zw3sa sērijas ražotāji un piegādātāji, kā profesionāla kompānija, mūsu rūpnīcas vienmēr ir spējīgs ražot 42zw3sa sērijas produkti ar labas kvalitātes, gan cenu. Laipni lūdzam iegādāties produktus no mums.

Produktu sēriju: Brushless DC Motor

Produkta nosaukums: 42ZW3SA Series

Intro: 42ZW3SA produktu sērija

= = Papildinformāciju: = =


ModelisVienības42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Centru skaits

8

Posmu skaits

3

Nominālais spriegumsVDC

24

Nominālā apgriezienu skaitaAPGR. /MIN.100030004000100030004000100030004000
Griezes momenta nepārtrauktu kabīneN.m0.0960.0960.0960,190,190,190,280,280,28
Nominālais griezes momentsN.m0,080,080,080,160,160,160.240.240.24
Nominālā jaudaW8.32533.216.650672575100
Maksimālā griezes momentaN.m0.240.240.240,570,570,570,720,720,72
Maksimālā pašreizējāA1.33.9.5.2.2.67,810.43.9.11.7215.63
Griezes momenta konstanteNm /0.1620,060.0450.1620,060.0450.1620.030.045
Atpakaļ, E.M.FV/KRPM17,16.34.8.17,16.34.8.17,16.34.8.
Rotora inercesg.c㎡242424484848727272
Ķermeņa garumsmm464646626262787878
Sprieguma diapazonsVDC12 ~ 48
Ātruma diapazonsAPGR. /MIN.1000 ~ 4000
SvarsKg0.30.30.3ir 0,44ir 0,44ir 0,440.560.560.56
Hot Tags: 42zw3sa sērija, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, uzņēmums, pirkt, produktu
Saistītie produkti
Copyright © Nair kustības Technologies Co Ltd All rights reserved.

Nair kustības Technologies Co Ltd